Zaterdag 22 augustus: Jaarlijkse Fietstocht Jeu de boules vereniging

Nadat iedereen zich gemeld had bij onze locatie vertrokken we rond 10.00 uur gezamenlijk. De leden die niet meer zo mobiel zijn, gingen met auto’s mee. We vertrokken richting Helenaveen om vervolgens langs het kanaal naar de Visvijver “De Stek” in Meijel te belanden. Hier begonnen we aan onze eerste wedstrijd, die we halverwege even moesten staken vanwege een regenbuitje, wat hiermee wel weer de gelegenheid gaf om onze leden alvast te trakteren op een gezonde versnapering. Daarna vertrokken we richting Ospel, onderweg hadden we nog een korte onderbreking voor een zoete versnapering. Vervolgens kwamen we bij de mooie camperplaats Anselberg waar we van de locatie gebruik mochten maken om te picknicken.

Nadat iedereen de inwendige mens weer had versterkt, begonnen we hier aan onze tweede wedstrijd. Het werd soms wel een hele uitdaging om op ongelijke grasvelden punten te score, maar dat maakte de pret er niet minder om. Daarna vertrokken we richting Ospelse Peel, waar nog een tussenstop  bij de uitkijktoren werd gemaakt voor een lekker stuk fruit en een glaasje fris.

Hierna ging het richting Neerkant om op onze eigen locatie de derde wedstrijd te spelen en waar alle uitslagen van deze dag in de PC konden invoeren zodat de prijswinnaars bekend werden. Allereerst bedankte de voorzitter alle vrijwilligers van de fietstocht voor de goed verzorgde dag om vervolgens de prijswinnaars te benoemen.

1ste Petra Janssen-Verscharen, 2de Leny Derix, 3de Jan Janssen.

Hierna reden we richting Helenaveen, waar bij cafetaria  ‘t Veen een prima warm en koud buffet voor de leden werd geserveerd. Daarmee sloten we onze fietsdag af en kon iedereen rond 19.00 uur tevreden naar huis. Het was weer een geslaagde dag!

Zaterdag 29 augustus Vriendengroep

Voor een vrienden dag te vieren kwam er een groepje kennismaken met het Jeu de Boules spel. Met een stralend humeur gingen zij deze ochtend fris van start. Zij hadden het spel gauw door, daardoor waren zij met de eerste wedstrijd al snel klaar en was er koffie met gebak.. Vol energie volgde de tweede en zelfs nog een derde wedstrijd die met veel plezier door allen gespeeld werden.

Zoals altijd na de wedstrijden volgde de uitslagen, 1ste Hay, 2de Carin, 3de Marie-Jean. Het was een gezellige groep en de ochtend was voor hun geslaagd